Наша компанія

 Любі друзі!

      В даний час без такого типу упаковки як мішки просто неможливо зберігання і транспортування величезної частини сипучих харчових продуктів, а також різних сухих будівельних сумішей. Їх широка популярність зумовлена ​​досить щільну структуру, яка просто не дає можливості вмісту мішка розсипатися. Сам процес виробництва поліпропіленових, поліетиленових мішків і біг-бегів є дуже важким і вимагає виконання кількох необхідних умов, це: спеціальний ткацький верстат; придбання спеціальних ниток найвищої якості, з них буде мішок витканий; фахівці, які володіють уміннями дій з мішкозашивальних пристосуванням.
     Наші послуги
     Якщо раптом вас цікавлять мішки, то ми займаємося їх виробництвом і продажем на найвигідніших умовах. Але це далеко не єдина перевага звернення до нас. Наша фірма постійно розширює асортимент продукції, тому проблем з габаритами, щільністю тканини, місткістю точно не буде.
     Переваги і технологія застосування
     У розвинених державах фасування в клапанні мішки давно вже застосовується повсюдно. У чому ж плюси цього виду упаковки? Основне - це легкість механізації пакувального процесу. Автоматичні лінії для пакування товару в відкриті поліпропіленові, паперові або ін. Мішки, в основному завжди передбачають такі можливості:
• мішки, які укладені стопкою в касеті-накопичувачі, по черзі відбираються і фіксуються під дозатором, який відміряє певну дозу.
• потім мішок переміщається спеціальним конвеєром до механізму зашивання або заклеювання
• після закриття мішок краном-маніпулятором укладається на спеціальний піддон, і за допомогою паллетообмоточной машини без проблем обмотується стретч-плівкою.
     Поліпропіленові мішки можна назвати надійним пакувальним матеріалом, який дозволяє застосовувати засоби комплексної механізації транспортно-складських робіт, виключають повністю втрату продукції в дорозі. Застосування надійних мішків повністю запобігає забрудненню зовнішнього середовища: при вантажно-розвантажувальних роботах не виділяється пил, при перевезенні матеріали не висипаються і не випадають, а самі мішки можна піддати вторинній переробці.
     Робочі нашої фірми завжди відповідально підходять до питання виробництва мішків. На наявному сучасному обладнанні з точним дотриманням технології працівники чітко виконують свої функції. У найкоротші терміни вони випускають величезні партії, які потім відвантажуються в регіони.

 

шаблоны joomla

poverhnost